TOP 5 domów we Wrześni

TOP 5 domów we Wrześni

Bardzo często poszukujemy idealnego miejsca dla siebie, w którym moglibyśmy zamieszkać na stałe z całą swoją rodziną. Najczęściej domy w Warszawie oraz okolicach stolicy są bardzo drogie, dlatego warto zdecydować się na inne lokalizacje, gdzie mamy również piękne domy, które z pewnością spełnia nasze oczekiwania. We Wrześni mamy wiele różnych budynków zarówno tych mniejszych, ale także tych dużych dla rodzin wielodzietnych lub nawet do zamieszkania dla dwóch rodzin. Znajdziemy domy już gotowe do zamieszkania, a także takie w surowym stanie, które musimy samodzielnie umeblować. Teraz przejdziemy do mówienia 5 najlepszych domów we Wrześni.

1. Ekskluzywny dom przy lesie

We Wrześni możemy nabyć przestrzeń dom o powierzchni 260 m2, którego całkowita powierzchnia działki wynosi 1 700 m2. Dom ten posiada dwa piętra oraz 6 pokoi. Został wybudowany w 2015 roku i posiada dodatkowe zabezpieczenia takie jak system alarmowy, monitoring czy też rolety antywłamaniowe. Nieruchomość znajduje się bardzo blisko sklepów oraz szkoły, a także w pobliżu mamy dostęp do lasu więc jest to Idealne miejsce dla osób aktywnych sportowo lub lubiących rodzinne spacery. Cena tego ekskluzywnego domu wynosi 1 099 000 zł.

2. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem

Dom o powierzchni 117 m2 został wybudowany na działce, która ma aż 450 m2. Nieruchomość ta została wybudowana w bardzo dobrej lokalizacji blisko lasu. Budynek został wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest jednym z bardziej nowoczesnych domów. Dom został już umeblowany i dodatkowo posiada dużą powierzchnię garażową. Cena jaką musimy zapłacić za ten dom wynosi 320 000 zł.

3. Stylowa willa

Willa ta została zbudowana już 150 lat temu, a obecnie przeszła generalny remont. Dom ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby ogrzewać swój dom za pomocą kominka, który został zbudowany w salonie. Jeżeli nie będziemy mieli czasu, aby samemu palić w kominku to dodatkowo mamy zamontowany do ogrzewania piec gazowy. W środku znajdziemy zabytkowe meble, a także niesamowitą glazurę na wykonaną w stylu włoskim. Powierzchnia tego domu wynosi 440 m2, a jego aktualna cena to 1 800 000 zł, która jest do negocjacji.

4. Dom położony w malowniczym otoczeniu

Kolejny dom, który jest warty uwagi został wybudowany w bardzo malowniczym otoczeniu i składa się z czterech kondygnacji. Mamy tutaj zamontowane nowoczesne okna drewniane centralne ogrzewanie na paliwo oraz zainstalowane wszystkie media takie jak elektryka, kanalizacja, woda prąd czy szambo. Powierzchnia całego domu równa jest 1 080 m2 i musimy zapłacić za dom wraz z działką około 1 100 000 zł.

5. Luksusowy dom we Wrześni

Ostatnim fajnym domem, który możemy zakupić jest dom we Wrześni, w którym został przeprowadzony gruntowny remont w 2008 roku. Dom jest w pełni wyposażony i posiada salon połączony z jadalnią oddzielną kuchnię, siłownię, saunę, łazienka z wanną, garaż, a także salon z barem. Mamy również bezpośrednie wyjście z domu na taras. Ten luksusowy dom kupimy już za 890 000 zł. Więcej ciekawych ofert domów na sprzedaż znajdziesz na stronie www.