O jakiej porze dnia najlepiej zastosować preparat Melanotan?

O jakiej porze dnia najlepiej zastosować preparat Melanotan?

Melanotan 2 to preparat dla wszystkich osób, które pragną w szybkim czasie i bez wysiłku uzyskać idealną opaleniznę. Roztwór preparatu przygotowujemy w sposób przedstawiony na ulotce, a następnie przez strzykawkę wprowadzamy pod skórę. Czas osiągnięcia pożądanych rezultatów to maksymalnie dwa tygodnie. Po upływie tego okresu Melanotan zażywamy zaledwie raz w tygodniu, w celu utrzymania opalenizny. Informacje odnośnie wielkości dawek i częstotliwości ich przyjmowania są bardzo istotne. Ścisłe przestrzeganie zaleceń pozwoli nam zmniejszyć ryzyko wystąpienia ewentualnych efektów ubocznych, wśród których mogą znaleźć się:

  • lekkie nudności
  • zawroty głowy
  • wzmożone uczucie pragnienia
  • wyblaknięcie przebarwień skórnych, pieprzyków
  • nieznaczna zmiana koloru włosów

Efekty uboczne mogą być dużo silniejsze u osób, u których występuje uczulenie na któryś ze składników preparatu. W celu uniknięcia nieprzyjemnego samopoczucia po zażyciu Melanotan 2, warto aplikować preparat o określonej porze dnia.

Melanotan 2, o jakiej porze dnia stosować?

Zażywając Melanotan 2 jesteśmy narażeni na wystąpienie efektów ubocznych w takim samym stopniu jak przy korzystaniu z innych suplementów tego typu. Na niemiłe samopoczucie po aplikacji preparatu bardziej narażone są osoby z uczuleniami na składniki roztworu i mocno osłabionym systemem odpornościowym. Warto pamiętać również o tym, by roztwór Melanotan 2 przygotowywać w higieniczny sposób. Naczynie, w którym rozprowadzamy proszek z wodą, powinno być czyste, najlepiej wyparzone wrzątkiem lub przemyte substancją odkażającą, to również pomoże nam uniknąć efektów ubocznych związanych z aplikacją Melanotan 2.

Na odczuwanie działań niepożądanych ma wpływ również pora dnia, o jakiej zażywamy suplement. Według osób, które miały okazję przetestować Melanotan 2, aplikowanie preparatu tuż przed pójściem spać, sprawiało, że nie odczuwały żadnych skutków ubocznych. Wieczór to najbardziej zalecana pora do stosowania Melanotan 2. Ponadto w trakcie snu, kiedy nasz organizm jest odprężony, preparat działa skuteczniej, a my możemy cieszyć się opalenizną bez nieprzyjemnych dolegliwości. Według zaleceń producenta, preparatu nie należy stosować rankiem, gdyż ewentualne mdłości lub zawroty głowy, mogłyby wpłynąć negatywnie na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Warto pamiętać również o tym, by nie stosować dawek większych niż zalecane na ulotce. Preparatu nie należy też dawkować częściej, niż jest to wskazane, przedawkowanie nie przyspieszy procesu uzyskiwania opalenizny, a jedynie narazi nas na wystąpienie działań niepożądanych.

Kliknij Tutaj i uzyskać więcej informacji o stosowaniu, działaniu i dawkowaniu Melanotan 2.