Nauka pływania dla dzieci Kraków – cena

Nauka pływania dla dzieci Kraków – cena

Dzieci od najmłodszych lat okazują zainteresowanie światem na swój własny sposób. Czy to zjadając pilota, czy to wkładając paluszki do gniazdek. Istnieją jednak bezpieczniejsze sposoby oswajania ich z terenem, w którym będą się kiedyś poruszać – swoją energię mogą wyładować w wodzie.

W Krakowie znajduje się sporo obiektów, gdzie maluchy nie tylko mają szansę znaleźć swoje powołanie, ale także świetnie się ubawią! Jednymi z nich są pływalnie, które dają możliwość naszym najmłodszym członkom rodziny na niezapomnianą zabawę.

Pływalnie oferują naukę pływania dla dzieci, jak i niemowląt, a ceny wahają się między 270, a 1000 zł. Przepaść między nimi jest wielka, jednak opłaty zależą od wielu czynników, jak np. częstość zajęć realizowanych w tygodniu, czy ogólna ilość zajęć.

Oto przykładowe oferty:

  • oferta możliwa do sprawdzenia jest na stronie www.agamasport.pl. Ceny zaczynają się już od 320 do 400 zł za cały kurs, w zależności od wieku dziecka.
  • parkwodny.pl – umożliwia zapisy dzieciom do 4 roku za 350 zł, natomiast po 5 roku życia za 340 zł. Karnet obejmuje 10 lekcji.
  •  kreatywnanaukaplywania.pl –  daje możliwość nauki pływania przez 17 lub 18 lekcji, zależnie od dnia i godziny i to  tylko w przedziale od 544 zł do 630 zł!
  • malinurkowie.pl – od 335 zł do 545 zł za 9, 13, 14 lub 15 zajęć .
  • nikateam.pl – jednym z ich głównych zadań jest nauka pływania. Opłaty zależą od natężenia zajęć, wybranego basenu oraz dnia tygodnia i pory roku. Wahają się one pomiędzy 350 a 960 zł.
  • szkolarekin.pl – od 270 zł do 450 zł. Możliwość przeprowadzenia od 9 do 14 zajęć.

Nauka pływania to dla dzieci niezła frajda. Rodzice, dzięki umiejętnościom swoich pociech, mogą czuć się bezpieczniej, przebywając z nimi na basenie. Dzieci także będą czuć się bezpieczniej, nie będą bać się wody, gdyż będą z nią zaznajomione.

Rzeczy, które należy zabrać dla dziecka podczas nauk pływania: 

  • oczywiście, podstawą jest strój kąpielowy. W przypadku niemowlaka, pływalnia ustala zasady ubioru. Zazwyczaj są to majteczki ubrane na pieluchę jednorazową,
  • klapki – po pływalniach chodzą różne osoby, o ile woda jest filtrowana, tak na kafelkach mogą znajdować się bakterie,
  • okulary do pływania – gdy dziecku naleci woda z chlorem do oczu, może poczuć dyskomfort i przestraszyć się wody,
  • ręcznik oraz jakaś kanapka czy owoc, jako przegryzka po zajęciach.

Uprzejmie zachęcamy rodziców, do skorzystania z tego rodzaju zajęć, gdyż może to być przydatne w późniejszych latach, na przykład na koloniach czy wyjazdach szkolnych.