Nattokinaza – oferta sklepu Biostima

Nattokinaza – oferta sklepu Biostima

Coraz chętniej sięgamy po produkty pochodzące z dalekiego wschodu. Jeszcze do niedawna nie docenialiśmy chińskiej medycyny, jednak współcześnie Europejczycy coraz chętniej sięgają po produkty, które w Azji są stosowane od stuleci. W bogatym asortymencie sklepu Biostima możemy zaopatrzyć się w enzym, który jest fantastycznym specyfikiem. Warto zastanowić się nad jego zakupem, gdyż posiada szereg właściwości leczniczych, a ponadto co najważniejsze, jest produktem w 100% pochodzenia naturalnego.

Czym jest Nattokinaza? 

Enzym pierwotnie odkryty w japońskiej potrawie – natto. Nattokinaza przygotowana zostaje dzięki sfermentowaniu ziaren soi za pomocą bakterii Bacillus subtilis. Enzym zapobiega chorobom układu schorzenia, a wpływa na to jego działalność fibrynolityczna, a więc zdolność do rozbijania fibryny współtworzącej skrzepy krwi

Nattokinaza jest przygotowana przy użyciu fermentowanej soi, a sam enzym, który dzięki temu procesowi zostaje uzyskany, należy do najbardziej aktywnych biologicznie składników, jakie może pozyskiwać z soi. Ponadto chroni komórki nerwowe przed uszkodzeniami oraz wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe, co w współczesnym świecie, jest zmorą wielu osób, które borykają się z tego typu schorzeniem. Pomaga zapobiegać powstawaniu zakrzepów, ty samym chroni serce oraz naczynia krwionośne. Obniża poziom lipidów, czyli cholesterolu i trójglicerydów odpowiedzialnych za zawały oraz choroby miażdżycowe.

Warto po nią sięgnąć jeżeli duże znaczenie ma dla nas profilaktyka lub jeśli borykamy się z nadciśnieniem, skokami ciśnienia i pochodnymi dolegliwościami. Ponadto po nattokinaze warto sięgnąć przy takich poważnych chorobach jak cukrzyca, nowotwory, problemy z sercem, borelioza, koinfekcja, po udarze mózgu czy nawet chorobie Alzheimera, gdyż dzięki poszerzeniu światła żył i tętnic zapewnia ona poprawę ukrwienia narządów wewnętrznych.

Wspomaga również odchudzanie. Warto wspomnieć, że nasza dieta jeżeli jest zdrowa i zrównoważona, a dodatkowo włączymy do niej stosowanie nattokinazy możemy przedłużyć swoje życie. W samym natto znajduje się ogromna ilość substancji odżywczych, których potrzebuje nasz organizm. Między innymi jest to witaminy z grupy B, C, E, K – w szczególności K2 MK7, proteiny, magnez, żelazo oraz wapń – czyli wszystkie substancje bez których nasz organizm nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować.

Jakość produktu to podstawa 

Suplement ma postać kapsułek, które zawierają ekstrakt z fermentowanych nasion soi. Tańsze suplementy zostają wytwarzanie na bazie GMO. Jednak preparaty znanych marek wykorzystują tylko naturalne metody, bez modyfikacji genetycznej. Pamiętajmy o tym, że gdy zdecydujemy się na zakup nattokinazy od Biostimy (https://biostima.pl/nattokinaza), będziemy mieli pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, a przy systematycznym stosowaniu będzie ona stanowić skutecznie wsparcie dla serca, układu krwionośnego oraz nerwowego.