Najlepsze nieruchomości w Słupcy

Najlepsze nieruchomości w Słupcy

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zastanawia się nad inwestycjami w nieruchomości w Słupcu. W ogłoszeniach mamy do swojej dyspozycji wiele różnych lokali użytkowych, mieszkań, domów, działek czy też hal i magazynów. Kiedy potrzebujemy odpowiedniego domu dla siebie, w którym chcemy zamieszkać, to bez problemu znajdziemy wiele ofert. W przypadku gdy chcemy znaleźć lokal, aby prowadzić tam działalność gospodarczą również będziemy mieć wiele możliwości. Teraz w skrócie opiszemy sobie najlepsze nieruchomości w Słupcu.

1. Plac i Powierzchnie Magazynowe

W Słupcu możemy wynająć duży przestronny plac o powierzchni 500 m2. Na terenie placu znajduje się hala magazynowa i na tym terenie możemy prowadzić dowolny rodzaj działalności gospodarczej. Możemy tutaj założyć zakład produkcyjny lub też prowadzić skład swoich produktów czy różnego rodzaju maszyn. Teren placu znajduje się około 4 km od głównej autostrady A2 oraz posiada wyjazd na drogę K92. Plac jest już ogrodzony i aktualnie jego cena wynosi 15 000 zł.

2. Lokal użytkowy Słupca 300 m2

Powierzchnię 300 m2 lokalu użytkowego w Słupcu możemy wynająć już za 3500 zł. Lokal został wybudowany w 2006 roku i jest przeznaczony na działalność handlową lub usługową. Posiada odpowiednie zabezpieczenia takie jak drzwi czy okna antywłamaniowe oraz stały całodobowy monitoring plus ochronę. Podłączone zostały do niego już wszystkie Media takie jak kanalizacja, woda, prąd czy internet. Przy lokalu mamy także do twojej dyspozycji duży parking.

3. Lokal usługowy

Kolejny duży lokal, który możemy wynająć ma powierzchnię 100 m kwadratowych. Lokal został wybudowany i przygotowany pod działalność usługową handlową czy też jako biuro. Jednym z plusów tego lokalu jest to, iż znajduje się bardzo blisko placu targowego, który odwiedzany jest codziennie przez setki osób. Aktualna cena za wynajem tego lokalu wynosi 3000 zł.

4. Lokal użytkowy przy Słupeckim Rynku

Lokal znajduje się w samym centrum, w bardzo ruchliwym miejscu, gdzie codziennie przechodzi kilkaset osób. Przed lokalem Mamy do dyspozycji kilka miejsc postojowych a sama witryna w tym lokalu jest widoczna z ulicy, dzięki czemu możemy tam umieścić świetną reklamę, rzucającą się w oczy. Miejsce to jest bardzo przestronne i przygotowane już pod działalność gospodarczą. Całkowita powierzchnia tego lokalu wynosi 64 m kwadratowe a cena za wynajem obecnie to 1900 zł i jest to cena do negocjacji, więc możliwe, że będziemy mogli wynająć ten lokal jeszcze taniej.