Najlepsze mieszkania we Wrześni

Najlepsze mieszkania we Wrześni

Września to piękne miasto, w którym rynek pracy cały czas się powiększa. Budowane są nowe zakłady produkcyjne, a także otwierane różne lokale gastronomiczne, handlowe i usługowe, więc cały czas potrzebne są ręce do pracy. We Wrześni budowane są także nowe budynki mieszkaniowe, w których będziemy mogli wynajmować mieszkanie lub nawet zakupić na własność. Poniżej skrócie przedstawiamy kilka najlepszych mieszkań do sprzedania we Wrześni, które warto zakupić lub wynająć.

1. Apartament w nowym budownictwie

Jednym z najlepszych mieszkań we Wrześni jest nowo wybudowany apartament o powierzchni 70 m kwadratowych. Zakupując to mieszkanie mamy do swojej dyspozycji 2 bardzo duże sypialnie, łazienkę połączoną z toaletą, korytarz, kuchnię oraz salon połączony z jadalnią. Dodatkowo do naszej dyspozycji jest również piwnica oraz balkon. Apartamentowiec ten znajduje się na parterze. Został zaprojektowany bardzo nowocześnie i posiada gładzie na ścianach, piękny ozdobny kamień, panele podłogowe, nowoczesne okna PCV oraz elektrycznie sterowane rolety. Kuchnia jest także odpowiednio wyposażona w takie sprzęty jak: mikrofalówka, lodówka, zmywarka, piecyk czy okap. O ogrzewanie nie musimy się martwić, ponieważ jest podłączona centralna sieć miejska. Do mieszkania otrzymamy także własne miejsce parkingowe. Cena za apartamentowiec o wielkości 70 m2 wynosi zaledwie 380 000 zł.

2. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w bloku

Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze i usytuowane zostało na ulicy Kościuszki. W mieszkaniu znajdziemy duży przestronny pokój i dwie mniejsze kuchnie, łazienkę i korytarz oraz salon z wyjściem na balkon. Dodatkowo do swoich potrzeb mamy piwnicę, a także zamykaną pralnie tylko dla mieszkańców. Bardzo blisko mamy do szkół przedszkoli parków zabaw więc jest to idealne mieszkanie dla młodych rodziców z małymi dziećmi. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone, ale na życzenie najemcy mogą wszystkie rzeczy zostać zabrane. 185 000 zł to aktualna cena tego mieszkania, którego powierzchnia wynosi 59,10 m2.

3. Luksusowo urządzone mieszkanie z garażem

To luksusowe mieszkanie zostało wybudowane na zamkniętym osiedlu, które znajduje się przy ulicy Gnieźnieńskiej, bardzo blisko centrum Wrześni. Apartament powstał z połączenia dwóch mieszkań, a jego wnętrze zostało zaprojektowane przez profesjonalnego architekta. Mieszkanie to zostało w pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesne sprzęty gospodarstwa domowego AGD i RTV, a także mamy do swojej dyspozycji dodatkowo dwie piwnice i duży garaż. Mieszkanie posiada aneks kuchenny jadalnie korytarz dwie sypialnie oraz dwie łazienki. Zaledwie kilka metrów dalej mamy basen miejski oraz Park imienia Marszałka Piłsudskiego. Mieszkanie posiada powierzchnię 90,40 m2 i jego aktualna wartość wynosi 569 000 zł.