Modne figurki na tort weselny

Modne figurki na tort weselny

Dzień ślubu i wesela to wyjątkowy moment dla każdej pary, a w szczególności dla Panny Młodej. Zazwyczaj to ona najbardziej angażuje się w przedślubne przygotowania, aby zadbać o najdrobniejszy szczegół. Jak mówi znane polskie przysłowie, diabeł tkwi w szczegółach. Warto zatem zadbać o weselne detale, takie jak na przykład winietki, etykiety na alkohol czy figurki na tort.

Najbardziej uroczysty deser

Po romantycznej i wzruszającej ceremonii zaślubin, zwykle przychodzi czas na szampańską zabawę do białego rana. Goście najczęściej z niecierpliwością oczekują na toasty, prezentację pierwszego tańca Młodej Pary, oczepiny, a także tort weselny. Jest jednym z symboli tego ważnego wydarzenia w życiu zakochanych i ich rodzin. Podkreśla uroczysty charakter przyjęcia. Zazwyczaj pojawia się przy fanfarach, przyciemnionym świetle, z robiącymi wrażenie, płonącymi racami. Młodzi tradycyjnie pierwsze jego kawałki kroją samodzielnie, aby podzielić się nim na szczęście.

Wcześniej odbywają się gorące dyskusje nad wyborem smaku i wyglądu tego najważniejszego deseru. Aby pięknie prezentował się na ślubnej fotorelacji, warto wcześniej nabyć figurki na tort weselny. Ich szeroki wybór umożliwia dopasowanie do naszego stylu oraz charakteru przyjęcia. Możemy zdecydować się na klasyczną, elegancką dekorację lub nieco bardziej humorystyczną w postaci Panny Młodej trzymającej na rękach swojego wybranka. Jeśli jesteśmy zagorzałymi fanami motoryzacji lub futbolu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać figurkę z motocyklem lub piłką nożną. Naszą pomysłowość i oryginalność zapewne docenią wszyscy goście.

Gdzie kupić weselne ozdoby na tort weslny?

Dostępna na rynku szeroka gama ślubnych i weselnych zdobień sprawia, że wybór odpowiedniej dekoracji tortu może okazać się procesem żmudnym i trudnym. Jeśli właśnie zastanawiasz się, gdzie kupić figurki na tort weselny, warto w tym celu odwiedzić stronę internetową sklepu Pastry Creation, w którego asortymencie znajdziemy jedynie starannie wyselekcjonowane, dobrej jakości egzemplarze.

Pastry to bezpośredni importer wysokogatunkowych półproduktów cukierniczych, barwników, form do czekolady oraz innych produktów gastronomicznych, który działając w Polsce już od ponad dekady zdobył zaufanie szerokiego grona klientów. W ofercie posiada nie tylko figurki ślubne, ale także między innymi kwiaty cukrowe, stojaki oraz stelaże na tort weselny. W trosce o najwyższą jakość oraz maksymalne zadowolenie konsumentów, wiele z proponowanych produktów jest sprowadzanych na ich indywidualne zamówienie.