Hurtownia Artykułów Liturgicznych "SACERDOS"

Hurtownia Artykułów Liturgicznych “SACERDOS”

Drzewce to wbrew pozorom niezbędne elementy wyposażenia każdej parafii i nie tylko, ponieważ praktycznie każda organizacja posiada swój sztandar, który musi w jakiś sposób przenosić i zabierać ze sobą na różnego rodzaju uroczystości.

Tego rodzaju akcesoria mają za sobą bardzo długą historię i są związane z naprawdę pięknymi tradycjami, stanowiąc integralną część różnych wzniosłych okoliczności. Są one niezbędne do podtrzymywania między innymi:

  • sztandarów
  • chorągwi
  • baldachimów

Rola drzewców jest ogromna, gdyż to właśnie do nich przymocowuje się daną tkaninę, która w odniesieniu do konkretnej sytuacji może mieć różny kształt, jak też kolor. Warto zauważyć, że drzewce przeznaczone do sztandarów nieco różnią się od tych do baldachimów, ponieważ muszą one mieć inne zakończenie w formie głowicy. Oczywiście przy wyborze właściwego drzewca liczy się również to, z jakiego drewna został on wykonany.

Najlepsze drzewce, w najbardziej atrakcyjnej cenie – to tylko hurtownia “SACERDOS”!

Hurtownia Artykułów Liturgicznych “SACERDOS” posiada w swojej ofercie między innymi drzewce przeznaczone do chorągwi, jak również większe, nadające się idealnie do baldachimów. Bez nich z pewnością żadna msza ani uroczystość nie byłaby odpowiednio uwieńczona. Jednak drzewce to nie jedyne elementy, które można zakupić w hurtowni, a jak się okazuje znajduje się w niej również taki asortyment, jak: sutanny, ornaty, kapy, alby, komże, stuły, koszule i odzież kapłańska, paschały i świece, komunikanty i hostie, tabernakula, kielichy, puszki, krzyże, figury, banery, monstrancje i relikwiarze. Zatem wszystko to, co jest potrzebne do kompleksowego wyposażenia kościołów.